Ekipa

ZESPÓŁ REDAKCYJNY PORTALU


PAWEŁ ZASUŃ – operator, montażysta i opiekun obszaru IT – współtwórca naszego projektu. Certyfikowany myśliwy-łucznik IBEP. Myśliwy PZŁ. Od wielu lat związany z łucznictwem tradycyjnym (historycznym). Trener łucznictwa PZŁucz z egzaminem państwowym. Szkoli młodych adeptów łucznictwa, a także survivalu m.in. z samodzielnego wykonywania łuków metodami tradycyjnymi i chałupniczymi. Prezes Stowarzyszenia Miłośników Survivalu „RYŚ”. Człowiek wielu zawodów i twarzy. Mieszkaniec Małopolski.

kontakt: pawel.zasun@lowcy.org


ANGELIKA BURKAT – Wesoły duszek naszej ekipy. Trenerka PZŁucz z egzaminem państwowym, certyfikowana „Diana” z uprawnieniami IBEP. Na co dzień ratuje świat i życie obywateli, w wolnych chwilach trenuje siebie oraz innych w strzelaniu z łuku. 

 


MARCIN SUROWIEC – operator, złota rączka i człowiek od grafiki i właściwie wszystkiego w projekcie ŁOWCYNICZNI – współtwórca projektu. Certyfikowany myśliwy-łucznik IBEP, Obecnie stażysta PZŁ w KŁ „Jeleń” z Wejherowa. Pasjonat łucznictwa, grafiki komputerowej (w której jest naprawdę świetny) oraz ciągłego samodoskonalenia się na polu fizycznym i mentalnym. Mieszkaniec Pomorza.

kontakt: marcin.surowiec@lowcy.org